İstanbul Odyometri Kabini

0
1223

Uzun yıllardır sektör faaliyet gösteren firmamız anahtar teslim hizmet vermektedir. İstanbul odyometri kabini satış işlemini bölgenizde çok kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Merkezimizin İstanbul bölgesin de olması sebebi ile sizlere kusursuz bir hizmet sağlanmaktadır.

Piyasa fiyatlarına göre çok daha uygun fiyatlar ile odyometri kabini çeşitlerine sahip olabilirsiniz. Klinik ve hastanelerin mutlak ihtiyacı olan odyometri kabinleri piyasada onlarca çeşit bulunmaktadır. Fakat hem kullanışlı ve hem de amacına tam olarak çalışması en önemli kriterdir.

Kabin Özellikleri

İstanbul odyometri kabini olarak satışa sunduğumuz ürünümüzde kabin camı olması sebebi ile anlık olarak izlenim sağlanabilmektedir. Kabin tam anlamıyla şık tasarım ve birbirine geçme aparatlar ile kurulumu yapılmaktadır. Bu sebeple iç dış ses yalıtımı en iyi şekilde entegre olmuştur.

Kabin kapısında bulunan panik butonu ile herhangi bir olumsuz durumda yarım saniyede kapı açılımı sağlanmaktadır. İstanbul odyometri kabini içerisinde aydınlatma konularak günün her saati kullanıma uygundur.

Kabin içerisine yerleştirilen havalandırma fanı sayesinde içeride sürekli hava sirkülasyonu olmaktadır. Odyometri kabini olarak sunduğumuz tüm çeşitlerimizde bilgisayar bağlantısı hem usb hemde jac girişleri ile yapılabilmektedir.

Odyometri kabini oldukça şık tasarlanarak hem rahatlık hemde kullanışlı olması göz önünde bulundurulmuştur. Kabin tasarım harikası olması nedeni ile çok rahat taşınabilme kolaylığı vardır. Dilerseniz 4 köşeye tak çıkar tekerlek eklenerek günde defalarca yer değişikliği sağlanabilmektedir.

Odyometri Kabini Satış Sonrası Destek

İstanbul da bir çok firmaya hizmet veren fatih medikal firmamız satış ve satış sonrası hizmeti tam anlamıyla kusursuz sağlanmaktadır. Çağrı merkezimiz ile iletişime geçmenizden kısa süre sonra teknik servislerimiz adresinize gelecektir. Ürün garanti kapsamında ise garantili bir şekilde kısa sürede sorun giderilerek kullanıma açılacaktır.

İstanbul odyometri kabini olarak tasarlanan ürün asla üretici hatası ile karşılaşmanız söz konusu değildir. Yerinden sürekli oynatma ve yanlış kullanım gibi durumlar sorun çıkartabilmektedir.

Bu sebeple satış sonrası destek ekibimize önem vererek kısa sürede problemi ortadan kaldırmakta ve sizlere asla mağduriyet yaşamamanızı hedeflemekteyiz. Gerekli ise tarafımızca odyometri kabini aylık bakımlar yapılarak süreci en iyi seviyeye getirmekteyiz.

Profesyonel medikal firması ile çalışarak satış ve satış sonrası hizmeti kusursuzca alabilirsiniz.