Hakkımızda

Fatih MedikalCihazları
Hakkımızda

Medisan Reklam Medikal Ve Metal Sanayi Ltd. Şti.kurulan firmamız, radyoloji sarf malzemeleri satışında yıllardır hizmet vermektedir. İlk açıldığı dönemlerde sadece istanbul bölgelerine hizmet veren firmamız zamanla tüm Türkiye‘ye hizmet verecek duruma gelmiştir. Ülkemizin bir çok noktasına kısa sürede hizmet vererek marka değerimizi her geçen gün artırmaktayız.

İhtisaslaştığı radyoloji sarf malzemelerinin yanında diğer tıbbi malzemeler, hastane donanımları ve çeşitli medikal malzeme satışlarına da devam etmektedir. Firmamız, hizmette dürüstlük, süreklilik, kamu menfaatlerini korumak ve insan haklarına saygılı olmayı tamamiyle temel ilke edinmektedir.

Tamamiyle kendi ekibimiz ile tasarlanan mobil sağlık tarama aracı piyasada bulunan tüm firmalardan daha uygun fiyatlar ile yapılmaktadır. Tamamiyle müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak her geçen gün Fatih medikal firmamıza değer katmaktayız.

Misyonumuz

Medisan Reklam Medikal Ve Metal Sanayi Ltd. Şti. iştirakı olarak Belirlemiş olduğumuz vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize “Misyon” edindik. Bu sebeple kusursuz hizmet prensibi ile hareket etmekteyiz.

Vizyonumuz

Medisan Reklam Medikal Ve Metal Sanayi Ltd. Şti. iştirakı olarak Fatih Medikal, müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, rekabetçi fiyatlara sahip olmayı kendimize “Vizyon” olarak edinmiştir. Her medikal eşya alışveriş işlemlerinde kendimizi geliştirerek daima tercih edilen firma haline gelmekteyiz.

WhatsApp chat