Kurşun Oda Tasarımı

0
1233

Fatih medikal firmamız hiç bir aracı kullanmadan kendi üretimimiz ile kurşun oda tasarımı yapılmaktadır. Türk atom enerjisi kurumu standartlarında radyoaktif alanların kurşun malzemeler ile izolasyon ve tasarımı yapılmalıdır.

Hastane ve hekimlik’de ihtiyacınız olacak radyoloji araç ve cihazlarını tarafımızca sağlanmaktadır. Kurşun oda tasarımı yapılacak olan oda yada bölmeye istediğiniz ölçülerde yada malzemeden tasarlanır. Kullanılan malzemenin kaliteli olması sebebi ile uzun yıllar sorunsuz kullanım sağlayabilirsiniz.

TAEK kurumunun yayınlamış olduğu standartlara göre tasarlanan Kurşun kaplama röntgen odası amaca uygun ve tam istenileni karşılamaktadır. İhtiyacınız olan ve projenize uygun röntgen odası kurşun kaplama yapılırken kapı, cam, mobilya gibi ölçüler ‘projenize uygun’ tasarlanmaktadır.

Anahtar Teslim Kurşun Odaları

Tam olarak kullanıma uygun ve anahtar teslim olarak müşterilerimize teslim edilmektedir. Hastane ve muayenelerde bulunan tüm medikal eşya ve cihazları fatih medikal firmamızdan temin edebilirsiniz.

Satış kadar satış sonrası destek ekibimiz ile ihtiyacınız olması durumunda cihazı kullandığınız süre boyunca hizmet verilmektedir. Garanti süresi ile kısıtlama yapmayarak oluşabilecek tüm aksaklık ve kullanıma engel durumlarda teknik servisimizden destek talep edebilirsiniz.

Kurşun oda tasarımı yapılırken tüm ürünlerin tarafımızca temin ediliyor olması sebebi ile en kaliteli malzemeleri seçmekteyiz. Bu gün kadar yüzlerce başarılı projelere imza atan firmamız en iyi ürün ve cihazlar ile ülkemizin her noktasına hizmet vermektedir.

Yönetmeliğe Uygun Oda Tasarımı

Hastane ve muayene istasyonlarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde biliyor ve analiz ediyoruz. Firmamız tarafından satışa sunulan tüm medikal cihazlar garantili ve kullanıma en uygun olanlardır. Taek tarafından yayınlanan genelgeye göre tasarım yapılmasından ötürü herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşmanız söz konusu değildir.

Fatih medikal 2019 yılına özel en iyi fiyatlar ile hizmet vermektedir. Bir çok cihaz ve kurşun kaplama oda gibi medikal ürünler tarafımızca tasarlanmasından ötürü en kaliteli malzeme ve en iyi fiyatlar uygulanmaktadır. Bir çok alanda faaliyet ve başarı gösteren ekibimiz tamamiyle eğitimli ve çalışma ehliyetine sahip kişilerden oluşmaktadır.

Ülkemizin her noktasına hizmet veren firmamız nerede olursanız olun en kısa sürede alışveriş imkanı sağlamaktayız. 7/24 hizmet hattımızdan günün her saati bilgi alabilirsiniz.

Firmamızdan tarafında sunulan mobil sağlık tarama aracı hakkında detaylı bilgi içinde yazımızı okuyabilirsiniz.