Mobil Sağlık Tarama Aracı

0
1055

2019 yılına özel indirimli fiyatlarımız ile tüm medikal cihaz ve araçlara sahip olabilirsiniz. Mobil sağlık tarama aracı seçeneğimiz ile sizlere çok kısa sürede anahtar teslim hizmet vermekteyiz. Fatih medikal firmamız tüm araç içi çalışmaları kendi bünyesinde olan ekipler ile tamamlamaktadır.

Planlarınıza ve projenize uygun şekilde araçların iç dizaynları yapılarak kısa sürede teslim edilmektedir. Her çeşit evrak ve kurumlardan izinler alınarak sizlere herhangi bir evrakla uğraşma durumunda bırakmıyoruz. Tamamiyle müşterilerinin menfaatine memnuniyetine odaklı çalışarak dünden bugüne büyüyen fatih medikal firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır.

Araçlarınızı bizlere teslim ederken projeleriniz ile birlikte almaktayız. Mobil sağlık tarama aracı yapım işlemlerinde en ince detayına kadar planlanarak istediğiniz tüm cihazların yerleşimi yapılmaktadır.

Tüm çalışmalarımız profesyonel ekibimiz ile gerçekleşerek piyasada olan en iyi malzemeler kullanılmaktadır.

Kullanışlı Sağlık Aracı

Firmamız tarafından tasarlanan araçların hem amaca uygun hemde hasta konforu düşünülerek tasarlanmaktadır. Bu güne kadar yüzlerce mobil sağlık tarama aracı tasarımında imzaları bulunmaktadır. Ülkemizin her noktasına kısa sürede araç dizaynı gerçekleştirilerek tamamiyle kullanıma uygun şekilde teslim edilmektedir.

Her çeşit medikal cihazları araçların içerisine konumlandırılması yapılarak kullanıma açık şekilde teslim edilmektedir. Firmamızdan araçlarınızı teslim alırken sizlere detaylı olarak sunum yapılacak olup, desteğe ihtiyacınız olması durumunda günün her saati çağrı merkezimizden bilgi ve destek alabilirsiniz.

Her Çeşit Medikal Cihaz

Fatih medikal firması hastane ve muayene bölümünde ihtiyacınız olan her çeşit cihazların üretim ve satışı yapılmaktadır. Uygun fiyatlarla sağlık tarama aracı yapan firmamız onlarca referans ile hizmet vermektedir. Araç içlerine istediğiniz ve projenizde olan tüm cihazlar eklenebilmektedir.

Ülkemizin her iline hizmet veren Fatih medikal firması piyasadaki en kaliteli ve en uygun fiyatlar ile alışveriş yapabilirsiniz.

Hizmet bünyemizde mobil sağlık tarama aracı haricinde,

gibi medikal cihaz satışlarımız bulunmaktadır. İhtiyaçlarınızı gerek mail yoluyla gerekse irtibat numaralarımızdan ulaşarak bizlere bildirebilirsiniz.

Fatih medikal satış sonrası destek ekibi ile Ülkemizin her noktasına ihtiyacınız olduğunda kısa sürede hizmet vermektedir.