Röntgen Cihazı

Röntgen Cihazı

Günümüzde çeşit çeşit röntgen cihazları bulunmaktadır. Skanmobile mobil röntgen cihazı sizlere en iyi sonuca ulaştıracaktır. Mobil olarak kullanılmasından ötürü dilediğiniz yere istediğiniz an taşıyabilirsiniz. Genel olarak hastane ve tıp merkezleri tarafından mükemmel dengeli duruşu sebebi tercih edilmektedir.

Bir çok seçenek olmasına karşın Skanmobile röntgen cihazı en çok tercih edilen çeşittir. Anatomik programlama özelliği bulanan cihazlarda kullanımı oldukça basit ve kolaydır. Oluşabilecek risklerin önüne geçmesi adına şebekeden temiz güç çekmektedir.

Skanray Skanmobile Röntgen Cihazı

Ergonomik yapısı itibari ile sağa sola çok rahat oynatılabilir başlığı bulunmaktadır. Cihaz dilediğiniz boya sınırında ayarlanabildiği gibi maksimum 2050 mm yukarı çıkarak farkını göstermektedir. Sağ ve sol açılara doğru 90º derece dönebilme özelliğine sahip olarak toplamda 180º derece hareket etme kabiliyeti vardır.

Skanmobile akıllı cihaz olmasından bekleme ve çalışma moduna kendisi geçmektedir. Bu sebeple ciddi bir enerji tasarrufu elde edebilirsiniz. 200 kHz, 4 kW,  olarak enerji kuvveti bulunmaktadır.

Skanmobile mobil röntgen cihazı kendi ağırlığı 25 kg, taşıma aparatı takıldığında ise toplam 82 kg olarak belirlenmiştir. Cihazın sökülerek bir yere taşınma olasılığı ciddi anlamda kolaylaştırılmıştır. Sökme takma işlemi oldukça basit olmakta ve dilediğiniz zaman ayırıp birleştirebilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat

Fatih medikal ürünleri firmamız geniş kapsamlı çalışarak tüm istanbul’a aynı gün hizmet sağlamaktadır. Kurumsal firma ayrıcalığı ile en kusursuz ve aynı gün teslimat alabilirsiniz. Teknik destek ekiplerimiz cihazın tüm detaylarını sizlere sunum yapacaktır.

Tüm medikal cihazlara ulaşabileceğiniz firmamızda günün her saati hizmet vermekteyiz. İstanbul sınırları içerisinde olan şubelerimiz tüm Türkiye’ye hizmet sağlamaktayız. Oluşabilecek arıza ve kullanıma uygun olmayan durumlardan fatih medikal firmasına ait teknik destek ekibi kısa sürede destek verecektir.

Haftanın her günü ve her saati çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek dilediğiniz cihaz hakkında bilgi alabilirsiniz. 7/24 hizmet vermekteyiz.

Ürün Özellikleri,

 1. 200 kHz, 4 kW, 100mA Mobil HF X-Işını
 2. Şebekeden temiz güç çeker
 3. İhmal edilebilir sızıntı radyasyonu
 4. Taşınması kolay (<85 kg)
 5. ± 90 ° kolimatör dönüşü
 6. Tüp kafasının dönüşü
 7. NICU, ICU, Travma ve Ortho için uygun
 8. Cihaz tüpü en yukarıya çıkarıldığında 2050 mm yükseklik
 9. Yana doğru +/-90º (toplam 180 º), öne doğru 90 º dönebilir tüp.
 10. 4 noktadan bağlantılı ve hareketli kol sistemi
 11. 200 kHz Yüksek Frekans – Monoblok
 12. Mobil Taşıma Aparatı ile toplam 82 kg (+/-4 kg) , taşıma aparatı söküldüğünde 25 kg (+/- 2kg)

Tüm Cihaz ve Hizmetlerimiz

CR Sistemleri

Kurşun Kaplama Röntgen Odası

Mobil Sağlık Tarama Aracı

Odyometri Cihazları

Odyometri Kabini

Röntgen Cihazı

Solunum Fonksiyon Cihazı (SFT)

Son Yazılan Yazılar

Bizi Takip Edin!

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
0TakipçilerTakip Et
0TakipçilerTakip Et
0TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
WhatsApp chat