Mobil Sağlık Aracı

0
2905

Mobil Sağlık Aracı, henüz yeni yeni gündeme gelmesine rağmen son derecede işlevsel olarak nitelendirilmektedir. Fatih medikal cihazlar kapsamında her hastanın kontrol edilmesini sağlayan bir hizmet içermektedir. Mobil sağlık tarama aracı yönetmeliği 2017 kapsamında gerekli desteği vermesiyle öne çıkmaktadır. Mobil sağlık aracı nedirşeklinde bilgi sahibi olmak isteyenler söz konusu yönetmeliğe bakabilirler. Böylelikle hakkında daha da detaylı bilgilere sahip olabilmeleri söz konusu olacaktır. Herhangi bir şikayetten ötürü kendilerine olan taleplerin fazlasıyla yüksek olması görülen bir durumdur. Bundan ötürü kullanıcıların genel itibarıyla aradıkları denetimleri kolaylıkla yapabilmeleri aşamasında ön ayak olacaktır. Kapsamlı bir tahlil sürecini de her hastaya sağlayabilecektir.

Mobil Sağlık Aracı

Mobil sağlık aracı fiyatları, bu sektöre girmek isteyen herkesin ele aldığı bir konudur. Her alım işleminde olduğu gibi bu araç konusunda da farklılıklar görülebilmektedir. Farklılıkları içeren kriterler olarak ise cihazların ve aracın durumu belirgin bir yapıda yer almaktadır. Gezici İSG aracı fiyatları konusunda kapsamlı bir araştırma yapmada her zaman fayda vardır. Araştırmalar sonrasında en makul fiyatlarla söz konusu araçları temin edebilmek söz konusu olabilecektir. Böylelikle kullanıcılarınm gerekli sağlık hizmetlerini verebilmeleri adına faaliyete geçerek, gerekli işlemleri her defasında uygulayabilmeleri görülebilecektir. Böylelikle gezici olarak her hastaya etkili bir hizmet verebilme durumu ortaya çıkabilecek düzeyde de gündeme gelebilecektir.

Mobil Sağlık Aracı Fiyatları

Mobil sağlık aracı işlevi bakımından her hastanın takdirini toplayan bir konumda yer almaktadır. Gezici İSG aracı nedir biçiminde de sorular sorulan söz konusu araçların gerekli ihtiyaçları karşıladığı bilinmektedir. Herkesin aradığı tahlil süreçlerini gerçekleştirmek için hastaneye gitmelerine gerek kalmamasını sağlayan hizmet olarak bilinmektedir. İşlevi bakımından kusursuz ve eksiksiz olan bu araçlar; her koşulda destek verebilmektedir. Hastalara odaklanarak, gerekli tetkikleri en etkili ve en hızlı şekilde sonuçlandırabilmektedir. Herhangi bir hatalı tahlil sonucu bu araçlarda rastlanılan bir durum olmamaktadır. Aynı zamanda da hastaların hastaneye sevk edilmesi durumlarıyla da yakından ilgilenmektedir. Hastaların şikayetlerini dinleyerek, gerekli uygulamaların gerçekleştirdiği gezici ortamlar olarak da kendini gösterebilmektedir.

Bir çok firma tarafından mobil sağlık aracı aranmakta ve talep edilmektedir. Fatih madikal firmamız tarafından kurulan işletmemiz İstanbul merkezli çalışarak ülkemizin her noktasında bulunan araçlarınızı mobil sağlık tarama aracı dönüşümünü gerçekleştirmektedir. Tüm standartlara uygun ve tamamiyle anahtar teslimatı hizmet verilmektedir.

İyi değil daima en iyisi için ülkemizde hızlı büyüyen firmamız mobil sağlık aracı ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Yüzlerce referans ile başarılı projelere imza atan fatih medikal güvenilir ve disiplinli yapısı ile sizlere vakit kaybettirmeden hizmet sağlamaktadır.

Belirlemiş olduğunuz proje kapsamında mobil sağlık aracı en doğru şekilde tasarlanmaktadır. Amaca uygun olarak tasarlanan araçlarınız teslim edildiği andan itibaren kullanıma uygun olmaktadır.

Mobil Sağlık Aracı Evrak Süreci

Tarafımıza teslim etmiş olduğunuz mobil sağlık tarama aracı olarak kısa sürede projenize uygun olarak yapılmaktadır. Tüm yasal süreçlere uygun şekilde evrakları ekibimiz tarafından teslim alınmakta ve tarafınıza ulaştırılmaktadır. Türkiye nin neresinde olursanız olun ekibimiz tarafından ziyaret edilebilir ve garantili şekilde araçlarınızı teslim alabilirsiniz.

Hemen iletişime geçerek mobil araç hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir ve yerinizi ayırtabilirsiniz.

Uzun yıllardır mobil sağlık aracı teslimatları gerçekleştiren firmamızda yüzlerce referans bilgisi iletilebilmektedir. Gerek resmi kurumlar gerekse zorunluluğu bulunan yüksek sayıda işçi çalıştıran firmalar için çalışmalarımız gerçekleştirilmektedir.

Talebiniz doğrultusunda tüm araçların yapımı, döşemeleri, medikal cihazların kurulumu yapılmaktadır. Araçların teslimatı esnasında kullanımı ile alakalı detaylı bir sunum yapılmakta ve kitapçık ile teslim edilmektedir.

Mobil Sağlık Aracı Teknik Desteği

Tarafımızca yapımı biten ve teslim edilen mobil sağlık tarama aracı için ülkemizin bir çok noktasında bulunan 7/24 destek ekibimiz bulunmaktadır. Teslim sürecinden sonra garanti kapsamında iken oluşabilecek tüm aksaklıklar ekiplerimiz tarafından ücretsiz olarak giderilmektedir. Belirli illerde bulunan ekiplerimizden destek almak için hemen fatih medikal çağrı merkezi ile iletişime geçebilir ve kısa sürede destek talebinde bulunabilirsiniz.

  • En iyi fiyatlar
  • Garantili cihazlar
  • Son teknolojik cihazlar
  • Projenize tam uyumlu tasarım
  • Kısa sürede teslimat
  • Türkiyenin her noktasında hizmet
  • 7/24 teknik destek

Fatih medikal ile çalışarak memnun edici hizmet alabilir ve süreci doğru yöneten bir ekipten destek alabilirsiniz. İhtiyacınız olabilecek kurşun kaplama röntgen odası gibi bir çok medikal cihaz hizmetimiz bulunmaktadır.