İzmir Mobil Sağlık Tarama Aracı

0
2290

Kendi ekiplerimiz tarafından hazırlanan ve tasarlanan İzmir mobil sağlık tarama aracı tam olarak hizmet uygun şekilde planlanmaktadır. İş sağlığı hizmetleri kapsamında yasal zorunluluklar meydana gelmektedir. Bu zorunluluklar için ise sağlık gözetimi amacıyla tıbbi tetkikler ve röntgen hizmeti sunabilen mobil sağlık tarama aracı kullanılabilmektedir. Gerekli izin ve ruhsatlı firmaların verdiği mobil sağlık tarama aracı tasarımlarına başvurmak mümkündür.

Fatih medikal olarak onaylı ve garantili bir biçimde mobil sağlık tarama aracı dizaynı hizmeti vermekteyiz. İzmir mobil sağlık tarama aracı tasarım ihtiyacınızı karşılamak için yılların verdiği tecrübemizle hizmetimize devam etmekteyiz. Getirdiğiniz aracın gerekli tüm donanımlarını yaparak teslim etmekteyiz. Ortak Sağlık Güvenlik Birimi (OSGB) firmaları ve sağlık kuruluşlarının isteklerine yönelik hizmet sunmaktayız.

Sağlık Tarama Araçlarının Özellikleri

  • Fatih medikal olarak teslim aldığımız araçların içerisine gerekli düzenlemeyi yaparak mobil sağlık tarama aracı olarak kullanılmasına imkan tanırız.
  • Tasarladığımız araçlar Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Araç Tadilat Yönetmeliği’ne uygun ve TSE proje onayı alınarak teslim edilmektedir.
  • İzmir mobil sağlık tarama aracı düzen ve tasarımları firmamız tarafından garanti kapsamında teslim edilmektedir. Mobil sağlık tarama aracı hizmetimiz ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve ihtiyacına odaklı çalışmaktayız.
  • Ortak Sağlık Güvenlik Birimi (OSGB) firmalarının ve sağlık kuruluşları tarafından verilen mobil sağlık tarama hizmetleri ve işe giriş raporu alma imkanı sunmaktayız.
  • Direkt olarak araç içerisine veya şirketin adresinde mobil sağlık tarama aracı ve röntgen sistemleri kurulumu gerçekleştirme imkanı sunmaktayız.
  • Araç satışı olmaksızın müşterinin kendi aracının iç dizaynı firmamız tarafından projeye göre tasarlanıp kısa sürede teslim edilmektedir.

İzmir mobil sağlık tarama aracı hizmeti için kullandığımız araçların belirli ölçüleri olmalıdır. 15-17 m3 panelvan sağlık aracı, 17-19 m3 kapalı kasa imalatı ve sağlık aracı, Kapalı kasa römork içerisine sağlık aracı gibi araçlarınız tasarlanmaktadır.

Farklı ölçülerde araçlarınız içinde çalışmalar tarafımızca yapılmaktadır. Projeniz ile beraber ekibimize sunduğunuz taktirde sizlere tam ölçülerde sağlık tarama aracı sunulacaktır.

Sağlık Tarama Aracı Faydaları

Tasarladığımız araçlar ile kurum içerisinde gerekli olan muayene ve müdahalelerin yapılmasına olanak tanır. Bu sayede iş yerindeki verimliliğe zarar vermez ve anında müdahale imkanı tanır.

İşverenler tarafından bakıldığında her çalışanın hastanede muayene olmasıyla kıyaslandığında mobil sağlık tarama aracı hem maliyet hem de zaman açısından daha tasarrufludur.

İzmir mobil sağlık tarama aracı tasarımlarımızın iş yerinde kurulum imkanı sayesinde yakından takip olanağı tanımaktadır.