Medikal Tıbbi Cihazlar

0
2494

Fatih medikal işletmemiz bir çok alanda başarılı ve medikal cihazlar satışı yapmaktadır. Yıllardır sektör içerisinde hızlı ve güncel piyasada en doğru, teknolojik cihaz satışımız olmaktadır. Odyometri kabini gibi bir çok sağlık kuruluşu tarafından kullanılan ve ihtiyaç olan medikal cihazlar tarafımızca profesyoneller tarafından üretilmektedir. Tamamiyle belirlediğiniz projelere uygun tasarımlar işletmemiz tarafından üretilmektedir.

Planlı ve projeye uygun medikal cihaz ve mobil sağlık tarama aracı tarafımızca en iyi fiyatlar ile yapılmaktadır. Mobil sağlık tarama aracı için dönüştürmek istediğiniz araçları firmamıza projeniz ile beraber teslim edebilir ve kısa sürede en iyi şekilde tasarlanarak teslim alabilirsiniz. Tüm sağlık onayları tarafımızca alınarak sizlere anahtar teslim olarak verilmektedir.

Kaliteli ve Teknolojik Medikal Cihazlar

Dünya sağlık gündemini çok yakından takip eden firmamız gerek yurt içi gerekse yurt dışı medikal cihaz satışı gerçekleştirmektedir. Bugüne kadar binlerce başarılı projede imzası bulunan fatih medikal ihtiyacınız olan tüm medikal cihaz seçenekleri bulunmaktadır. Tamamiyle hasta konforu ve en doğru veri akışı sağlanacak şekilde üretimleri yapılan röntgen cihazı kullanıcısı açısından da oldukça basit olarak tasarlanmaktadır.

Günümüz teknolojisine uygun şekilde tasarımları yapılan tüm kabin ve cihazlar için memnuniyet garantisi verilmektedir. Sorunsuz bir şekilde uzun seneler kullanım sağlamak için fatih medikal işletmemiz den cihaz satın alabilir yada yaptırabilirsiniz.

Tamamiyle şeffaflık içerisinde dönüşümleri sağlanan sağlık tarama aracı çeşitleri projenizde bulunan tüm detaylar incelikle hesaplanarak kurulumları yapılmaktadır.

Teslimat Süreleri

İstanbul merkezli hizmet veren fatih medikal ülkemizin her noktasına teslimat ve hizmet verilmektedir. İstanbul gibi büyük şehirlerde bulunan bayilikler ile daha kısa sürede hizmet verilmektedir. Mobil sağlık tarama aracı hızlı ve tam uygun şekilde tasarlanır ve en kısa sürede teslim edilmektedir.

Profesyonel kişiler ile üretilmesinden ötürü hem kusursuz hemde sağlık taramasından geçecek kişilerin en doğru analiz ve konforları düşünülmektedir. Türkiye de bulunan tüm şirket, hastane, sağlık ocağı ve kurumsal firmalar gibi sağlık tarama aracı ihtiyacında fatih medikal firmamız ile iletişime geçebilmektedir. Tıbbi Cihaz satın almak için en doğru adres fatih medikal olmaktadır.

7/24 çağrı merkezimizden hizmet alabilir ve uzun süreli garantili medikal cihazlardan yararlanabilirsiniz.