Mobil Sağlık Tarama Aracı Hizmeti

0
1815

Fatih medikal firmamızdan oluşabilecek tüm medikal cihazı taleplerinizi karşılayabilirsiniz. Mobil sağlık tarama aracı hizmeti olarak tam anlamıyla yasal mevzuatlara uygun tasarlanmıştır. Sağlık bakanlığı tarafından 54567092 sayılı ‘Gezici İsg Hizmetleri’ konulu genelge ile mobil sağlık taramaları yasal zemine sabitlenmiştir.

Bir çok kişinin isg olarak bildiği, günümüzde yasal mecburiyet durumuna getirilmiştir. 6331 sayılı iş kanunu gereği tüm iş yerlerinde çalışanlar sağlık muayenelerinin yapılması yasal bir gerekliliktir. Tüm işveren olarak adlandırılan kişi ve kurumların, çalışanların sağlık kayıtlarının işe girişte alınarak yasal süre boyunca arşivlemesi gerekmektedir.

Mobil sağlık tarama aracı hizmeti kapsamında sizlere kolay bir tarama süreci yaşatarak hem vakitten hemde oluşabilecek aksiliklerin önüne geçecektir.

Mobil sağlık tarama aracı ile bölge bölge gezerek dilediğiniz yerde tarama görevi gerçekleştirebilirsiniz.

Gezici Sağlık Tarama Aracı

Profesyonel kişiler ile yasal zeminde tasarlanan araçlarımız tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Piyasada ki en uygun fiyatlar ile mobil gezici sağlık tarama aracı çeşitlerine sahip olabilirsiniz.

Tüm Türkiye‘de hizmet veren firmamız tüm evrakları ve tüvtürk muayenesi yapılarak teslim edilmektedir. Yılların tecrübesi ile profesyonel anlamda hizmet veren firmamızdan kusursuz hizmet alabilirsiniz.

Ülkemizin her bölgesine mobil sağlık tarama aracı hizmeti satışımız yapılmaktadır. Satış kadar satış sonrası destekte sağlanmaktadır. Türkiye‘nin her bölgesine teknik destek sağlanarak oluşabilecek mağduriyetlerin önüne geçmekteyiz.

Yılların tecrübesi ve uzman kişiler ile hizmet sağlayarak tam donanımlı ve kullanışlı mobil sağlık tarama aracını hizmetinize sunuyoruz. Üstelik alacak olduğunuz en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Klinik ve hastanelerin temel ihtiyacı olan mobil sağlık tarama aracı hizmetini firmamızdan karşılayabilirsiniz. Yüzlerce araç satışı ile ciddi tecrübe sahibi firmamız tam olarak isteklerinizi karşılayabilecek potansiyeldedir.

Fatih medikal firmamızın Mobil Sağlık Tarama Aracı haricinde satışa sunduğu medikal cihazlar;