Ekg 6’Lı Puar Seti

Ekg 6’Lı Puar Seti

Geçmeli yapıda olan EKG puarı, tüm EKG cihazları ve bunların sahip olduğu kablolar ile tam uyumludur. Banana, düz pim ve çıt çıt uçlu kablolar ile birlikte kullanılabilir. Geçmeli ve sıkıştırmalı olduğundan dolayı EKG cihazının kullanımı sırasında çıkma, düşme ve temassızlık yapma gibi sorunlar ile karşılaşılmaz. 6’lı set EKG cihazı puarı modellerinin çan kısmı iletkenliği yüksek ve paslanmaz maddeden üretilir. Bu sayede uzun süreli sorunsuz kullanım olanağı sunar. Uzun süreli kullanım imkanının yanı sıra paslanmaması, herhangi reaksiyon oluşmasına engel olarak bu reaksiyonun sebep olabileceği olumsuz etkilerden hastaların zarar görmesinin de önüne geçer.

Takım halinde satışa sunulan EKG puarı setinde 6 adet puar çan vardır. Hasta üzerindeyken sürekli kontrol edilmesine gerek olmadan uzun süre durabilir. Geçmeli yapısıyla EKG cihazı puarı tüm kablolara uyum gösterir. Bu sayede olmama, uymama gibi sorunlarla karşılaşılmaz. EKG puarı dış topu silikon malzemeden üretilmiştir. Bu sayede hiçbir şekilde EKG cihazına gelen güç kullanıcılara etki etmez.

EKG Puar Seti Teknik Özellikleri

  • Set içinde 6 adet EKG puarı vardır.
  • EKG cihaz kablolarıyla tam uyumludur.
  • Hasta üzerinde uzun süre düşmeden durur.
  • Paslanmaz ve uzun süre kullanılabilir.
  • Geçmeli ve sıkıştırmalıdır.
  • Düşmez ve temassızlık yapmaz.

Tüm Cihaz ve Hizmetlerimiz

Kurşun Kaplama Röntgen Odası

Mobil Sağlık Tarama Aracı

Odyometri Cihazları

Odyometri Kabini

Solunum Fonksiyon Cihazı (SFT)

Son Yazılan Yazılar

[td_block_social_counter custom_title=”Bizi Takip Edin” facebook=”#” twitter=”#” youtube=”#” instagram=”#” pinterest=”#” style=”style8 td-social-boxed td-social-font-icons” rss=”#” tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjAiLCJkaXNwbGF5IjoiIn19″]
WhatsApp chat