mobil sağlık tarama aracı

Mobil Sağlık Aracı

Bir çok firma tarafından mobil sağlık aracı aranmakta ve talep edilmektedir. Fatih madikal firmamız tarafından kurulan işletmemiz İstanbul merkezli çalışarak ülkemizin her noktasında bulunan araçlarınızı mobil sağlık tarama aracı dönüşümünü gerçekleştirmektedir. Tüm standartlara uygun ve tamamiyle anahtar teslimatı hizmet verilmektedir.

İyi değil daima en iyisi için ülkemizde hızlı büyüyen firmamız mobil sağlık aracı ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Yüzlerce referans ile başarılı projelere imza atan fatih medikal güvenilir ve disiplinli yapısı ile sizlere vakit kaybettirmeden hizmet sağlamaktadır.

Belirlemiş olduğunuz proje kapsamında mobil sağlık aracı en doğru şekilde tasarlanmaktadır. Amaca uygun olarak tasarlanan araçlarınız teslim edildiği andan itibaren kullanıma uygun olmaktadır.

Mobil Sağlık Aracı Evrak Süreci

Tarafımıza teslim etmiş olduğunuz mobil sağlık tarama aracı olarak kısa sürede projenize uygun olarak yapılmaktadır. Tüm yasal süreçlere uygun şekilde evrakları ekibimiz tarafından teslim alınmakta ve tarafınıza ulaştırılmaktadır. Türkiye nin neresinde olursanız olun ekibimiz tarafından ziyaret edilebilir ve garantili şekilde araçlarınızı teslim alabilirsiniz.

Hemen iletişime geçerek mobil araç hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir ve yerinizi ayırtabilirsiniz.

Uzun yıllardır mobil sağlık aracı teslimatları gerçekleştiren firmamızda yüzlerce referans bilgisi iletilebilmektedir. Gerek resmi kurumlar gerekse zorunluluğu bulunan yüksek sayıda işçi çalıştıran firmalar için çalışmalarımız gerçekleştirilmektedir.

Talebiniz doğrultusunda tüm araçların yapımı, döşemeleri, medikal cihazların kurulumu yapılmaktadır. Araçların teslimatı esnasında kullanımı ile alakalı detaylı bir sunum yapılmakta ve kitapçık ile teslim edilmektedir.

Mobil Sağlık Aracı Teknik Desteği

Tarafımızca yapımı biten ve teslim edilen mobil sağlık tarama aracı için ülkemizin bir çok noktasında bulunan 7/24 destek ekibimiz bulunmaktadır. Teslim sürecinden sonra garanti kapsamında iken oluşabilecek tüm aksaklıklar ekiplerimiz tarafından ücretsiz olarak giderilmektedir. Belirli illerde bulunan ekiplerimizden destek almak için hemen fatih medikal çağrı merkezi ile iletişime geçebilir ve kısa sürede destek talebinde bulunabilirsiniz.

 • En iyi fiyatlar
 • Garantili cihazlar
 • Son teknolojik cihazlar
 • Projenize tam uyumlu tasarım
 • Kısa sürede teslimat
 • Türkiyenin her noktasında hizmet
 • 7/24 teknik destek

Fatih medikal ile çalışarak memnun edici hizmet alabilir ve süreci doğru yöneten bir ekipten destek alabilirsiniz. İhtiyacınız olabilecek kurşun kaplama röntgen odası gibi bir çok medikal cihaz hizmetimiz bulunmaktadır.

Uygun Fiyatlı Medikal Cihazlar

Fatih medikal işletmemiz bir çok alanda başarılı ve uygun fiyatlı medikal cihazlar satışı yapmaktadır. Yıllardır sektör içerisinde hızlı ve güncel piyasada en doğru, teknolojik cihaz satışımız olmaktadır. Odyometri kabini gibi bir çok sağlık kuruluşu tarafından kullanılan ve ihtiyaç olan medikal cihazlar tarafımızca profesyoneller tarafından üretilmektedir. Tamamiyle belirlediğiniz projelere uygun tasarımlar işletmemiz tarafından üretilmektedir.

Planlı ve projeye uygun medikal cihaz ve mobil sağlık tarama aracı tarafımızca en iyi fiyatlar ile yapılmaktadır. Mobil sağlık tarama aracı için dönüştürmek istediğiniz araçları firmamıza projeniz ile beraber teslim edebilir ve kısa sürede en iyi şekilde tasarlanarak teslim alabilirsiniz. Tüm sağlık onayları tarafımızca alınarak sizlere anahtar teslim olarak verilmektedir.

Kaliteli ve Şık Medikal Cihazlar

Dünya sağlık gündemini çok yakından takip eden firmamız gerek yurt içi gerekse yurt dışı medikal cihaz satışı gerçekleştirmektedir. Bugüne kadar binlerce başarılı projede imzası bulunan fatih medikal ihtiyacınız olan tüm medikal cihaz seçenekleri bulunmaktadır. Tamamiyle hasta konforu ve en doğru veri akışı sağlanacak şekilde üretimleri yapılan röntgen cihazı kullanıcısı açısından da oldukça basit olarak tasarlanmaktadır.

Günümüz teknolojisine uygun şekilde tasarımları yapılan tüm kabin ve cihazlar için memnuniyet garantisi verilmektedir. Sorunsuz bir şekilde uzun seneler kullanım sağlamak için fatih medikal işletmemiz den cihaz satın alabilir yada yaptırabilirsiniz.

Tamamiyle şeffaflık içerisinde dönüşümleri sağlanan sağlık tarama aracı çeşitleri projenizde bulunan tüm detaylar incelikle hesaplanarak kurulumları yapılmaktadır.

Teslimat Süreleri

İstanbul merkezli hizmet veren fatih medikal ülkemizin her noktasına teslimat ve hizmet verilmektedir. İstanbul gibi büyük şehirlerde bulunan bayilikler ile daha kısa sürede hizmet verilmektedir. Mobil sağlık tarama aracı hızlı ve tam uygun şekilde tasarlanır ve en kısa sürede teslim edilmektedir.

Profesyonel kişiler ile üretilmesinden ötürü hem kusursuz hemde sağlık taramasından geçecek kişilerin en doğru analiz ve konforları düşünülmektedir. Türkiye de bulunan tüm şirket, hastane, sağlık ocağı ve kurumsal firmalar gibi sağlık tarama aracı ihtiyacında fatih medikal firmamız ile iletişime geçebilmektedir. Uygun fiyatlı medikal cihazlar satın almak için en doğru adres fatih medikal olmaktadır.

7/24 çağrı merkezimizden hizmet alabilir ve uzun süreli garantili medikal cihazlardan yararlanabilirsiniz.

Sağlık Tarama Aracı

Sağlık tarama aracı günümüzde bir çok firmanın aradığı ve ihtiyacı olmaktadır. Tamamiyle standartlara uygun ve projenizde istediğiniz tasarımlarda sağlık araçları yapılmaktadır. Profesyonel kişiler tarafından çevrilen araçlar hızlı bir şekilde firmalarınıza teslim edilmektedir. İşletmemize teslim ettiğiniz araçlar özenle tam projenize uygun şekilde tasarlanarak en kısa sürede firmanıza teslim edilmektedir.

Tam olarak istediğiniz amaca uygun şekilde hazırlanan sağlık tarama aracı en iyi şekilde hazırlanır.

İzmir Mobil Sağlık Tarama Aracı

Kendi ekiplerimiz tarafından hazırlanan ve tasarlanan İzmir mobil sağlık tarama aracı tam olarak hizmet uygun şekilde planlanmaktadır. İş sağlığı hizmetleri kapsamında yasal zorunluluklar meydana gelmektedir. Bu zorunluluklar için ise sağlık gözetimi amacıyla tıbbi tetkikler ve röntgen hizmeti sunabilen mobil sağlık tarama aracı kullanılabilmektedir. Gerekli izin ve ruhsatlı firmaların verdiği mobil sağlık tarama aracı tasarımlarına başvurmak mümkündür.

Fatih medikal olarak onaylı ve garantili bir biçimde mobil sağlık tarama aracı dizaynı hizmeti vermekteyiz. İzmir mobil sağlık tarama aracı tasarım ihtiyacınızı karşılamak için yılların verdiği tecrübemizle hizmetimize devam etmekteyiz. Getirdiğiniz aracın gerekli tüm donanımlarını yaparak teslim etmekteyiz. Ortak Sağlık Güvenlik Birimi (OSGB) firmaları ve sağlık kuruluşlarının isteklerine yönelik hizmet sunmaktayız.

Sağlık Tarama Araçlarının Özellikleri

 • Fatih medikal olarak teslim aldığımız araçların içerisine gerekli düzenlemeyi yaparak mobil sağlık tarama aracı olarak kullanılmasına imkan tanırız.
 • Tasarladığımız araçlar Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Araç Tadilat Yönetmeliği’ne uygun ve TSE proje onayı alınarak teslim edilmektedir.
 • İzmir mobil sağlık tarama aracı düzen ve tasarımları firmamız tarafından garanti kapsamında teslim edilmektedir. Mobil sağlık tarama aracı hizmetimiz ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve ihtiyacına odaklı çalışmaktayız.
 • Ortak Sağlık Güvenlik Birimi (OSGB) firmalarının ve sağlık kuruluşları tarafından verilen mobil sağlık tarama hizmetleri ve işe giriş raporu alma imkanı sunmaktayız.
 • Direkt olarak araç içerisine veya şirketin adresinde mobil sağlık tarama aracı ve röntgen sistemleri kurulumu gerçekleştirme imkanı sunmaktayız.
 • Araç satışı olmaksızın müşterinin kendi aracının iç dizaynı firmamız tarafından projeye göre tasarlanıp kısa sürede teslim edilmektedir.

İzmir mobil sağlık tarama aracı hizmeti için kullandığımız araçların belirli ölçüleri olmalıdır. 15-17 m3 panelvan sağlık aracı, 17-19 m3 kapalı kasa imalatı ve sağlık aracı, Kapalı kasa römork içerisine sağlık aracı gibi araçlarınız tasarlanmaktadır.

Farklı ölçülerde araçlarınız içinde çalışmalar tarafımızca yapılmaktadır. Projeniz ile beraber ekibimize sunduğunuz taktirde sizlere tam ölçülerde sağlık tarama aracı sunulacaktır.

 

Sağlık Tarama Aracı Faydaları

Tasarladığımız araçlar ile kurum içerisinde gerekli olan muayene ve müdahalelerin yapılmasına olanak tanır. Bu sayede iş yerindeki verimliliğe zarar vermez ve anında müdahale imkanı tanır.

İşverenler tarafından bakıldığında her çalışanın hastanede muayene olmasıyla kıyaslandığında mobil sağlık tarama aracı hem maliyet hem de zaman açısından daha tasarrufludur.

İzmir mobil sağlık tarama aracı tasarımlarımızın iş yerinde kurulum imkanı sayesinde yakından takip olanağı tanımaktadır.

 

Ankara Mobil Sağlık Tarama Aracı

Ankara mobil sağlık tarama aracı iş sağlığı hizmetleri kapsamı içerisinde sağlık gözetimi amacıyla röntgen ve tıbbi tetkikler kapsamında gerekli izinler sayesinde kullanılabilmektedir. Fatih Medikal olarak Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış olarak bu hizmeti sunmaktayız. Ortak Sağlık Güvenlik Birimi (OSGB) firmaları ve sağlık kuruluşlarının isteklerine yönelik hizmet sunmaktayız.

Fatih Medikal olarak Ankara mobil sağlık tarama aracı ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmetimize devam etmekteyiz. Boş bir biçimde teslim edilen araçlarınız gerekli ekipmanlar ile donatılarak tarafınıza teslim edilmektedir.

Mobil Sağlık Tarama Araçlarının Özellikler Nelerdir?

 • Ankara mobil sağlık tarama aracı tasarımlarımız firmamız tarafından garanti altına alınmaktadır. Araçlarımız Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Araç Tadilat Yönetmeliği’ne uygun biçimde tasarlanmış olup TSE proje onayı alınarak teslim gerçekleştirilmektedir.
 • Fatih Medikal olarak Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) firmalarının istek ve ihtiyaçlarına hitap etmekteyiz. Ankara mobil sağlık tarama aracı hizmetimiz ile eksiksiz ve garantili çözümler sunmaktayız.
 • Ortak Sağlık Güvenlik Birimi (OSGB) firmalarının ve sağlık kuruluşları tarafından verilen mobil sağlık tarama hizmetleri ve işe giriş raporu alma imkanı sunmaktayız.
 • Teslim edilen araç içerisine veya firmaların adreslerinde mobil sağlık tarama aracı ve röntgen sistemleri kurulumu gerçekleştirme imkanı sunmaktayız. Araç satışımız yoktur.

Mobil sağlık tarama aracı dizaynı için kullandığımız araçlar nelerdir?

 • 15-17 m3 panelvan sağlık aracı,
 • 17-19 m3 kapalı kasa imalatı ve sağlık aracı,
 • Kapalı kasa römork içerisine sağlık aracı,

Sağlık Tarama Aracının Avantajları Nelerdir?

 • Hem maliyet uygunluğu açısından hem de zamandan büyük oranda tasarruf edilmesi açısından işverenler tarafından çok tercih edilmektedir.
 • İş kanunları gereğince çalışanların sağlığının korunması önemli bir durum haline gelmiştir. İş kanunları çerçevesinde çalışanların sağlık muayenelerinin işveren tarafından belli periyodik aralıklarla yaptırılması gerekmektedir. Bu durumu kolaylaştırmak için mobil sağlık tarama araçları kullanılmaktadır.
 • Yetkili firmalar tarafından gerekli donanımlara sahip ve ruhsatlı mobil sağlık tarama aracına sahip olmak mümkündür.
 • İşverenler tarafından bakıldığında maliyet açısından çok daha uyguna mal olmaktadır.
 • Çalışanların kurum içerisinde kolaylıkla muayene olması sayesinde iş veriminin düşmemesi gibi büyük bir avantaja sahiptir.

Fatih medikal firmamızdan hastane ve kliniklerde ihtiyacınız olabilecek kurşun kaplama röntgen odası, solunum fonksiyon cihazı ve cr sistemleri gibi her çeşit cihaz ve araç bulunmaktadır. Ankara bölgesinde tüm soru ve görüşleriniz için Fatih medikal çağrı merkezileri günün her saati hizmet vermektedir.

Uygun Fiyatlarla Sağlık Tarama Aracı

2019 yılına özel indirimli fiyatlarımız ile tüm medikal cihaz ve araçlara sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatlarla sağlık tarama aracı seçeneğimiz ile sizlere çok kısa sürede anahtar teslim hizmet vermekteyiz. Fatih medikal firmamız tüm araç içi çalışmaları kendi bünyesinde olan ekipler ile tamamlamaktadır.

Planlarınıza ve projenize uygun şekilde araçların iç dizaynları yapılarak kısa sürede teslim edilmektedir. Her çeşit evrak ve kurumlardan izinler alınarak sizlere herhangi bir evrakla uğraşma durumunda bırakmıyoruz. Tamamiyle müşterilerinin menfaatine memnuniyetine odaklı çalışarak dünden bugüne büyüyen fatih medikal firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır.

Araçlarınızı bizlere teslim ederken projeleriniz ile birlikte almaktayız. Mobil sağlık tarama aracı yapım işlemlerinde en ince detayına kadar planlanarak istediğiniz tüm cihazların yerleşimi yapılmaktadır.

Tüm çalışmalarımız profesyonel ekibimiz ile gerçekleşerek piyasada olan en iyi malzemeler kullanılmaktadır.

Kullanışlı Sağlık Aracı

Firmamız tarafından tasarlanan araçların hem amaca uygun hemde hasta konforu düşünülerek tasarlanmaktadır. Bu güne kadar yüzlerce mobil sağlık tarama aracı tasarımında imzaları bulunmaktadır. Ülkemizin her noktasına kısa sürede araç dizaynı gerçekleştirilerek tamamiyle kullanıma uygun şekilde teslim edilmektedir.

Her çeşit medikal cihazları araçların içerisine konumlandırılması yapılarak kullanıma açık şekilde teslim edilmektedir. Firmamızdan araçlarınızı teslim alırken sizlere detaylı olarak sunum yapılacak olup, desteğe ihtiyacınız olması durumunda günün her saati çağrı merkezimizden bilgi ve destek alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlarla Sağlık Tarama Aracı

Her Çeşit Medikal Cihaz

Fatih medikal firması hastane ve muayene bölümünde ihtiyacınız olan her çeşit cihazların üretim ve satışı yapılmaktadır. Uygun fiyatlarla sağlık tarama aracı yapan firmamız onlarca referans ile hizmet vermektedir. Araç içlerine istediğiniz ve projenizde olan tüm cihazlar eklenebilmektedir.

Ülkemizin her iline hizmet veren Fatih medikal firması piyasadaki en kaliteli ve en uygun fiyatlar ile alışveriş yapabilirsiniz.

Hizmet bünyemizde mobil sağlık tarama aracı haricinde,

gibi medikal cihaz satışlarımız bulunmaktadır. İhtiyaçlarınızı gerek mail yoluyla gerekse irtibat numaralarımızdan ulaşarak bizlere bildirebilirsiniz.

Fatih medikal satış sonrası destek ekibi ile Ülkemizin her noktasına ihtiyacınız olduğunda kısa sürede hizmet vermektedir.

Kurşun Oda Tasarımı

Fatih medikal firmamız hiç bir aracı kullanmadan kendi üretimimiz ile kurşun oda tasarımı yapılmaktadır. Türk atom enerjisi kurumu standartlarında radyoaktif alanların kurşun malzemeler ile izolasyon ve tasarımı yapılmalıdır.

Hastane ve hekimlik’de ihtiyacınız olacak radyoloji araç ve cihazlarını tarafımızca sağlanmaktadır. Kurşun oda tasarımı yapılacak olan oda yada bölmeye istediğiniz ölçülerde yada malzemeden tasarlanır. Kullanılan malzemenin kaliteli olması sebebi ile uzun yıllar sorunsuz kullanım sağlayabilirsiniz.

TAEK kurumunun yayınlamış olduğu standartlara göre tasarlanan Kurşun kaplama röntgen odası amaca uygun ve tam istenileni karşılamaktadır. İhtiyacınız olan ve projenize uygun röntgen odası kurşun kaplama yapılırken kapı, cam, mobilya gibi ölçüler ‘projenize uygun’ tasarlanmaktadır.

Anahtar Teslim Kurşun Odaları

Tam olarak kullanıma uygun ve anahtar teslim olarak müşterilerimize teslim edilmektedir. Hastane ve muayenelerde bulunan tüm medikal eşya ve cihazları fatih medikal firmamızdan temin edebilirsiniz.

Satış kadar satış sonrası destek ekibimiz ile ihtiyacınız olması durumunda cihazı kullandığınız süre boyunca hizmet verilmektedir. Garanti süresi ile kısıtlama yapmayarak oluşabilecek tüm aksaklık ve kullanıma engel durumlarda teknik servisimizden destek talep edebilirsiniz.

Kurşun oda tasarımı yapılırken tüm ürünlerin tarafımızca temin ediliyor olması sebebi ile en kaliteli malzemeleri seçmekteyiz. Bu gün kadar yüzlerce başarılı projelere imza atan firmamız en iyi ürün ve cihazlar ile ülkemizin her noktasına hizmet vermektedir.

Yönetmeliğe Uygun Oda Tasarımı

Hastane ve muayene istasyonlarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde biliyor ve analiz ediyoruz. Firmamız tarafından satışa sunulan tüm medikal cihazlar garantili ve kullanıma en uygun olanlardır. Taek tarafından yayınlanan genelgeye göre tasarım yapılmasından ötürü herhangi bir olumsuz durum ile karşılaşmanız söz konusu değildir.

Fatih medikal 2019 yılına özel en iyi fiyatlar ile hizmet vermektedir. Bir çok cihaz ve kurşun kaplama oda gibi medikal ürünler tarafımızca tasarlanmasından ötürü en kaliteli malzeme ve en iyi fiyatlar uygulanmaktadır. Bir çok alanda faaliyet ve başarı gösteren ekibimiz tamamiyle eğitimli ve çalışma ehliyetine sahip kişilerden oluşmaktadır.

Ülkemizin her noktasına hizmet veren firmamız nerede olursanız olun en kısa sürede alışveriş imkanı sağlamaktayız. 7/24 hizmet hattımızdan günün her saati bilgi alabilirsiniz.

Firmamızdan tarafında sunulan mobil sağlık tarama aracı hakkında detaylı bilgi içinde yazımızı okuyabilirsiniz.

İstanbul Odyometri Kabini

Uzun yıllardır sektör faaliyet gösteren firmamız anahtar teslim hizmet vermektedir. İstanbul odyometri kabini satış işlemini bölgenizde çok kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Merkezimizin İstanbul bölgesin de olması sebebi ile sizlere kusursuz bir hizmet sağlanmaktadır.

Piyasa fiyatlarına göre çok daha uygun fiyatlar ile odyometri kabini çeşitlerine sahip olabilirsiniz. Klinik ve hastanelerin mutlak ihtiyacı olan odyometri kabinleri piyasada onlarca çeşit bulunmaktadır. Fakat hem kullanışlı ve hem de amacına tam olarak çalışması en önemli kriterdir.

Kabin Özellikleri

İstanbul odyometri kabini olarak satışa sunduğumuz ürünümüzde kabin camı olması sebebi ile anlık olarak izlenim sağlanabilmektedir. Kabin tam anlamıyla şık tasarım ve birbirine geçme aparatlar ile kurulumu yapılmaktadır. Bu sebeple iç dış ses yalıtımı en iyi şekilde entegre olmuştur.

Kabin kapısında bulunan panik butonu ile herhangi bir olumsuz durumda yarım saniyede kapı açılımı sağlanmaktadır. İstanbul odyometri kabini içerisinde aydınlatma konularak günün her saati kullanıma uygundur.

Kabin içerisine yerleştirilen havalandırma fanı sayesinde içeride sürekli hava sirkülasyonu olmaktadır. Odyometri kabini olarak sunduğumuz tüm çeşitlerimizde bilgisayar bağlantısı hem usb hemde jac girişleri ile yapılabilmektedir.

Odyometri kabini oldukça şık tasarlanarak hem rahatlık hemde kullanışlı olması göz önünde bulundurulmuştur. Kabin tasarım harikası olması nedeni ile çok rahat taşınabilme kolaylığı vardır. Dilerseniz 4 köşeye tak çıkar tekerlek eklenerek günde defalarca yer değişikliği sağlanabilmektedir.

Odyometri Kabini Satış Sonrası Destek

İstanbul da bir çok firmaya hizmet veren fatih medikal firmamız satış ve satış sonrası hizmeti tam anlamıyla kusursuz sağlanmaktadır. Çağrı merkezimiz ile iletişime geçmenizden kısa süre sonra teknik servislerimiz adresinize gelecektir. Ürün garanti kapsamında ise garantili bir şekilde kısa sürede sorun giderilerek kullanıma açılacaktır.

İstanbul odyometri kabini olarak tasarlanan ürün asla üretici hatası ile karşılaşmanız söz konusu değildir. Yerinden sürekli oynatma ve yanlış kullanım gibi durumlar sorun çıkartabilmektedir.

Bu sebeple satış sonrası destek ekibimize önem vererek kısa sürede problemi ortadan kaldırmakta ve sizlere asla mağduriyet yaşamamanızı hedeflemekteyiz. Gerekli ise tarafımızca odyometri kabini aylık bakımlar yapılarak süreci en iyi seviyeye getirmekteyiz.

Profesyonel medikal firması ile çalışarak satış ve satış sonrası hizmeti kusursuzca alabilirsiniz.

Mobil Sağlık Tarama Aracı Hizmeti

Fatih medikal firmamızdan oluşabilecek tüm medikal cihazı taleplerinizi karşılayabilirsiniz. Mobil sağlık tarama aracı hizmeti olarak tam anlamıyla yasal mevzuatlara uygun tasarlanmıştır. Sağlık bakanlığı tarafından 54567092 sayılı ‘Gezici İsg Hizmetleri’ konulu genelge ile mobil sağlık taramaları yasal zemine sabitlenmiştir.

Bir çok kişinin isg olarak bildiği, günümüzde yasal mecburiyet durumuna getirilmiştir. 6331 sayılı iş kanunu gereği tüm iş yerlerinde çalışanlar sağlık muayenelerinin yapılması yasal bir gerekliliktir. Tüm işveren olarak adlandırılan kişi ve kurumların, çalışanların sağlık kayıtlarının işe girişte alınarak yasal süre boyunca arşivlemesi gerekmektedir.

Mobil sağlık tarama aracı hizmeti kapsamında sizlere kolay bir tarama süreci yaşatarak hem vakitten hemde oluşabilecek aksiliklerin önüne geçecektir.

Mobil sağlık tarama aracı ile bölge bölge gezerek dilediğiniz yerde tarama görevi gerçekleştirebilirsiniz.

Gezici Sağlık Tarama Aracı

Profesyonel kişiler ile yasal zeminde tasarlanan araçlarımız tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Piyasada ki en uygun fiyatlar ile mobil gezici sağlık tarama aracı çeşitlerine sahip olabilirsiniz.

Tüm Türkiye‘de hizmet veren firmamız tüm evrakları ve tüvtürk muayenesi yapılarak teslim edilmektedir. Yılların tecrübesi ile profesyonel anlamda hizmet veren firmamızdan kusursuz hizmet alabilirsiniz.

Ülkemizin her bölgesine mobil sağlık tarama aracı hizmeti satışımız yapılmaktadır. Satış kadar satış sonrası destekte sağlanmaktadır. Türkiye‘nin her bölgesine teknik destek sağlanarak oluşabilecek mağduriyetlerin önüne geçmekteyiz.

Yılların tecrübesi ve uzman kişiler ile hizmet sağlayarak tam donanımlı ve kullanışlı mobil sağlık tarama aracını hizmetinize sunuyoruz. Üstelik alacak olduğunuz en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Klinik ve hastanelerin temel ihtiyacı olan mobil sağlık tarama aracı hizmetini firmamızdan karşılayabilirsiniz. Yüzlerce araç satışı ile ciddi tecrübe sahibi firmamız tam olarak isteklerinizi karşılayabilecek potansiyeldedir.

Fatih medikal firmamızın Mobil Sağlık Tarama Aracı haricinde satışa sunduğu medikal cihazlar;