Sft Cihazı

Sft Cihazı, KOAH ve astım gibi solunum yolu hastalıklarının saptanmasına yardımcı olur. Kullanım kolaylığı ve parametreleri hızlı bir şekilde ölçülebilir. Ekonomik fiyatı ve ergonomik yapısı ile mir MiniSpir spirometreden gerekli tüm fonksiyonları yerine getirir. Gelişmiş Türk program arayüzü kullanım kolaylığı ve güçlü teknik servis altyapısı ile Türkiye’de en çok tercih edilen spirometre cihazı olma ünvanını kazanmıştır. Astımı teşhis etmek zordur ve sıklıkla diğer hastalıklarla karıştırılır.

Sft Cihazı

Sft Cihazı, Yine astım hastaları bir saldırı değildir tüm testler normal olarak bulunur. Basit darbe spirometre ve reversibility testleri teşhis etmemizi sağlar. Kronik bronşit öyküsü olan hastalarda buna bronşiyal bronşit denir. Eski cihazımızda bu test daha sonra cihaza monte edilen başka bir cihazla manuel dozlarda yapıldı.

Sft ağızlığı fiyatları

Bu cihaz tamamen otomatik olarak yapılır ve insan kaynaklı hatalar sıfıra indirilir. Nefes darlığı olan hastalara uygulanan solunum fonksiyon testleri SFT Cihazının arızalı olduğunu iddia eden Serhat Bürkek adında bir vatandaş cihazın arızalı olduğu için doktorun onu tedavi edemediğini söyledi.

Mır sft cihazı

Sft Cihazı, hafta sonra birçok kez hastaneye gittiğini ancak her seferinde aynı manzara ile karşılaştığını kaydeden Bürkek cihazın arızalı olduğunu Bingöl Devlet Hastanesi Başmüfettiş Yardımcısı sağlık görevlisinin hatanın hala sabit olmadığını bildirdi. Sorunu çözmek için hiçbir çaba sarf edilmediğini belirten Bürkek cihazın arızasını gidermek için yetkililerden hassasiyet beklediklerini ifade ederek ” önceki dönemlerde hastanemizde cihaz yoktu tedavi için başka illere gitmek zorunda kalırdık.

Bilgisayarlı spirometre cihazı

Sft Cihazı, Ama şu anda hastanemizde Bu cihaz var. Cihaz arızalı ancak bir yetkili cihazı onarmak için çaba göstermiyor. Doktor cihaz arızalı olduğu için beni tedavi edemeyeceğini söyledi. Bu durumdan mağdur olduk ” dedi” MİR MiniSpir aile hekimleri tarama veya ilaç hızlı testi için kullanımı kolay solunum yolu hastalıklarının KOAH ve astım gibi doğru ve erken teşhisi için ideal olan çok görevli ve çok yönlü bir spirometre cihazıdır. Yeni nesil el tipi spirometre özel bilgisayar yazılımı sayesinde Mir MiniSpir ile tüm bilgisayarlarda kullanılabilir.

Spirometre fiyatları en ucuz

Ekonomik fiyatı ve ergonomik yapısı ile mir MiniSpir spirometreden gerekli tüm fonksiyonları yerine getirir. Kullanım kolaylığı ve güçlü teknik servis altyapısı ile gelişmiş Türkçe program arayüzü Türkiye’de en çok tercih edilen spirometre cihazı olma ünvanını kazanmıştır. Mir Minispir Spirometre solunum fonksiyon testleri SFT için geliştirilmiştir ve en çok tercih edilen cihazdır.

Solunum ölçüm cihazı fiyatları

Fatih medikal firmamızda satışa sunulan solunum fonksiyon cihazları piyasadaki en uygun fiyatlarla ve garantili şekilde sunulmaktadır. Kurulum ve cihaz hakkında ayrıntılı sunum fatih tıp uzmanları tarafından yapılır. Solunum fonksiyon testi uygun koşullar altında bireylerin solunum fonksiyonunu ve kapasitesini ölçen bir testtir.

Pletismografi cihazı

İş yerinde gaz tozuna ve kimyasallara maruz kalmanın bir sonucu olarak solunum ve akciğer hastalıkları geliştirme riskini değerlendirmek için uygulanır. Ürünlerimiz arasında yer alan sft cihazlarımız tarama ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Mır Mınıspır’in bilgisayar programı ve Bilgisayar ara bağlantı birimi ile birlikte teknik detayları Dec.

Solunum testi fiyatları

USB kablo bağlantısı. Cihaz klinikte hazır bir bilgisayara ve yazıcıya bağlanarak kullanılabilecek herhangi bir ekstra cihaz gerektirmez. FVC VC MVV ve reversibility gibi testler yapılabilir. Pulse oksimetre uzun süreli oksijen ve kalp hızı izleme sağlar isteğe bağlı .