Kablolu & Kablosuz Wiless Panel Dedektörler

Son Teknoloji ile Buluşan Flat Panel Dedektör: Rayence DR Çözümü

Radyoloji bölümünüzde teknolojinin hızla geliştiği bir dönemde, kablosuz Flat Panel Dedektör DR çözümüne olan ihtiyacınızı belirlediniz. Bu çözüm hem işlevsel hem de kullanımı kolay olmalıdır. İşte tam da bu noktada, Rayence’in 43×43 cm boyutlarındaki, kablolu Flat Panel Dedektörü devreye giriyor. Bu, radyografik görüntüleme için en üst seviye bir çözümdür ve son teknoloji CsI (Caesium iodide) malzemesi ve 140 μm piksel aralığıyla 16 bit derinliğe sahiptir. Ayrıca, otomatik doz alma algılaması (AED) ile yeni bir hafif gövde tasarımına sahiptir, böylece olağanüstü görüntü kalitesi sunar. Rayence Flat Panel Dedektör, üst düzey DR sistemleri için mükemmel bir tercihtir ve daha düşük dozla birçok avantaj sağlar. Radyoloji teknisyenleri ve hastaların daha az radyasyona maruz kalmasını sağladığı gibi, aynı zamanda röntgen tüpünün ömrünü de uzatır.

Artık Mevcut Analog Röntgenleriniz Dijitalleşiyor

Rayence Flat Panel Dedektörü ile mevcut analog röntgenleriniz dijitalleşiyor. Bu son teknoloji çözümü, seyyar röntgenlerden sabit röntgenlere, mobil sağlık tarama araçlarından veteriner kliniklerine, evde sağlık hizmetlerinden OSGB firmalarına kadar tüm röntgen sistemleriyle tam uyumlu çalışır. Flat Panel Dedektör ile röntgen cihazı arasında herhangi bir bağlantı gerekmez.

Flat Panel Dedektör ile elde edilen röntgen görüntüleri, PACS sistemine gönderilebilir. Ayrıca, CD/DVD, USB flash bellek, harici hard disk gibi depolama ortamlarına veya görüntüleyici (viewer) ile birlikte DICOM hasta görüntüsü olarak kaydedilebilir. Aynı zamanda JPEG, TIFF, GIF gibi farklı formatlarda da kayıt yapılabilmektedir.

Green On Teknolojisi: Hassasiyet ve Güvenilirlikte Mükemmel Dengelilik

Rayence Flat Panel Dedektörler, Green On teknolojisi ile diğer flat panel dedektörlerden farklılaşır. Bu teknoloji, daha geniş bir aralıkta kullanılabilen X-Ray sistemlerini destekler ve hassasiyet ile güvenilirliği mükemmel bir denge içinde sunar. Rayence, radyoloji alanında en son teknolojiyi ve kullanım kolaylığını bir araya getirerek, röntgen işlemlerinizi daha etkili ve verimli hale getirir.

Tüm Cihaz ve Hizmetlerimiz

Kurşun Kaplama Röntgen Odası

Mobil Sağlık Tarama Aracı

Odyometri Cihazları

Odyometri Kabini

Solunum Fonksiyon Cihazı (SFT)

Son Yazılan Yazılar

[td_block_social_counter custom_title=”Bizi Takip Edin!” facebook=”#” style=”style8 td-social-boxed td-social-font-icons” twitter=”#” youtube=”#” instagram=”#” pinterest=”#” rss=”#”]
WhatsApp chat